دوشنبه ,۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه / ترفند و آموزش کامپیوتر / آموزش ایجاد نظرسنجی در اینستاگرام

آموزش ایجاد نظرسنجی در اینستاگرام

در آپدیت جدید اینستاگرام که روز گذشته منتشر شد، ویژگی نظرسنجی در استوری اضافه شد. این ویژگی به کاربران فرصت تعامل بیشتر با یکدیگر را میدهد. اما چگونه می توانیم از این قابلیت استفاده کنیم؟

پس از آپدیت کردن برنامه، در قسمت مربوط به استیکرهای استوری، که پس از انتخاب عکس در قسمت بالا، سمت راست ظاهر می شود، گزینه ای را با نام POLL مشاهده خواهید کرد. با انتخاب این استیکر، شما می توانید سوال خود را مطرح کنید و به جای گزینه های Yes و No، گزینه های مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.آموزش ایجاد نظرسنجی در اینستاگرام

افرادی که Story شما را مشاهده می کنند، می توانند روی گزینه های موجود ضربه بزنند و بعد از آن نتایج کلی نظر سنجی را مشاهده کنند. شما هم می توانید برای دیدن نتایج کلی، به قسمتی رجوع کنید که در آن می توانید مشاهده کنید چه کسانی عکس و یا ویدئوی شما را مشاهده کرده اند. در آن قسمت تعداد رای دهندگان و گزینه های انتخابی آنها موجود است.

آموزش ایجاد نظرسنجی در اینستاگرام

در کنار ویژگی نظرسنجی، اینستاگرام قابلیت قطره چکان را هم به استوری اضافه کرده است، که شما می توانید با آن از رنگ هر قسمت از عکستان نمونه بردارید و برای نوشتن متن یا برچسب ها از آن رنگ استفاده کنید.

منبع: مجله سخت افزار

برای هدایت به کانال کلیک کنید

درباره ی ادمین

■ سعید محدثی ■ کارشناسی ارشد ریاضیات کاربردی

همچنین ببینید

راهکارهای ساده برای افزایش سرعت اینترنت شما

راهکارهای ساده برای افزایش سرعت اینترنت شما

شاید شما نیز جزو کاربرانی هستید که از سرعت پایین اینترنت خود اظهار ناخشنودی می‌کنند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *